آموزش تولید محتوا مناسب برای گوگلگوگل

 

مهمترین معیار گوگل برای سئو یک سایت تولید محتوا آن سایت است. محتوا در seo پادشاهی می کند و بهتر است بیشتر انرژی و تلاش برای ارتقا سئو در راستای تولید محتوای قوی صرف شود. ولی چگونه باید محتوایی عالی و تاثیرگذار برای گوگل تولید کنیم؟ در ادامه این مقاله پاسخ این سوال را مشاهده می کنید.

 

تعداد کلمات و پاراگراف ها :

گوگل هیچ وقت متن های کوتاه را به عنوان یک مقاله عالی دوست ندارد و همیشه ترجیح می دهد که تعداد کلمات و پاراگراف ها به صورت نورمال و با طول کاراکتر بالا تولید شود. البته این نباید باعث شود که برای تولید محتوای طولانی ، کیفیت مقاله را پایین بیاوریم.

 

کیفیت محتوا باید چگونه باشد؟

محتوا تولید شده باید از نظر فنی با کیفیت و جدید باشد و علاوه بر این باید در مورد موضوعی جدید که کمتر در مورد آن مقاله ای تولید شده است به تولید محتوا پرداخت. مسائل روز را مطرح کنید و کاربران را مشتاق خواندن مقالات خود کنید. از کپی محتوای سایت ها دیگر خودداری کنید که این اتفاق باعث نابودی سئو سایت شما می شود. گوگل نه تنها علاقه ای به کپی کردن مطالب دیگران ندارد بلکه در بسیاری از مواقع این سایت ها را جریمه نیز می کند.

 

محتوا کپی در سئو چه تاثیری می گذارد؟

مطالب کپی و duplicate باعث ضررهای زیادی به سایت ها می شود به همین دلیل باید تمام محتوا جدید باشد. گوگل بسیار باهوش است پس سعی نکنید با ترجمه مقالات خارجی آن را فریب دهید.

 

تکرار کلمات باید به چه شکل انجام گیرد؟

تعداد تکرار کلمات کلیدی در هر محتوا باید طبق یک استاندارد صورت بگیرد. اگر تعداد کلمات کلیدی در یک مقاله کم باشد باعث seo نا مطلوب می شود و اگر به صورت افراطی از آن کلمات استفاده شود باعث اسپم شدن سایت می شود. برای مثال اگر کلمه کلیدی سایت شما عبارت طراحی سایت در کرج است باید تعداد تکرار آن را بر اساس مقدار طول محتوا در نظر بگیرید . سعی کنید کلمه کلیدی را در پاراگراف اول بگنجانید و آن را به صفحات مربوط لینک کنید.